Ładowanie...

TapicerstwoKOZAK

Renowacja tapicerki w aucie przeznaczonym na wynajem

Tapicerka skórzana

Pasja do samochodów zabytkowych to wyjątkowe hobby, które można przekształcić w dochodowy biznes. Wielu miłośników motoryzacji postanawia, że za stosowną opłatą, udostępni swoje ukochane pojazdy innym osobom. Jednak żeby prezentowały się one dobrze na pamiątkowych zdjęciach czy filmach, ich wygląd musi być dopracowany w najdrobniejszym szczególe.

Elegancki kokpit samochodowy

Bardzo często zakup retro samochodu wiąże się z koniecznością przeprowadzenia generalnego remontu. Niesprawne układy czy przetarte obicia siedzisk to elementy, które wymagają interwencji, jeśli chce się korzystać z pięknego pojazdu dla celów kolekcjonerskich czy komercyjnych. Atutem, jaki przyciągnie wzrok potencjalnych klientów, jest marka pojazdu oraz jego atrakcyjny wygląd zarówno z zewnątrz, jak i w środku. W wewnętrznej części musi się znajdować błyszcząca i spójna kolorystycznie tapicerka. Jednak nie każde przedsiębiorstwo podejmie się zadania stworzenia takiego wnętrza w zabytkowym pojeździe. Jeśli chodzi o obszywanie foteli samochodowych, Szczecin jest miejscem, w którym działa firma specjalizująca się w tego rodzaju realizacjach. Dzięki pracy takich fachowców kokpit nabierze eleganckiego wyglądu. Renowacja tapicerki samochodowej jest wykonywana przy użyciu wysokogatunkowych skór w szerokiej gamie kolorystycznej. Upiększają one wnętrza pojazdów takich luksusowych marek jak m.in. Mercedes, Jaguar, Bentley czy Cryslera. Oprócz skór fachowcy stosują przeszycia, tworzące na tapicerce różnorodne kształty jak romby, szachownica czy pionowe pasy. Stworzone w taki sposób wzory będą wyjątkową ozdobą siedzisk, z których przyjemnie będzie korzystać. Dzięki regularnym zabiegom pielęgnacyjnym fotele, na których będą siedzieć pasażerowie, będą prezentować się niezwykle luksusowo. Ponadto, jest możliwość ozdobienia siedzisk własnymi napisami np. logotypem firmy.

Renowacja tapicerki samochodowej szczecin i okolice

Oryginalne ozdobienia wewnątrz mogą także podwyższyć wartość samochodu. Wielu miłośników czterech kółek zwraca uwagę na detale takie jak obszywanie kierownicy. Szczecin to miasto, w którym można bez problemu znaleźć firmę, która podejmie się wykonania takiego zlecenia. Spójne i precyzyjne wykonanie obszyć będzie cieszyło oko przewożonych pasażerów, którzy udają się na ślub czy otrzymali taką przejażdżkę w prezencie np. na urodziny.

Dla wielu osób przejażdżka gustownym, zabytkowym samochodem może być nie lada atrakcją. Jeśli osoba posiadająca taki samochód na własność zadba o jego dobry wygląd i świetny stan techniczny, chętnych na tego rodzaju usługi nie zabraknie. Z pewnością długo będą pamiętać o tej wyjątkowej namiastce luksusu.